Sky Palmer

31. května 2016 v 16:55 | Wolfi


15 let Sky se narodila s mutagenem X, což jí zahrnuje mezi mutanty. Žila se svou rodinou v New Yorku.
Na první pohled působí neškodně a mile, ale nesuďte knihu podle obalu. Má hrozně ráda plavání a procházky v tichém lese. Už od mala má velký smysl pro humor, ale když jí něco opravdu naštve, je lepší se od ní držet dál. Strašně ráda rýpe do jiných. Nemůže si prostě pomoct. Sky je tvrdohlavá a ne moc společenská. Většinou se snaží chovat mile. Ráda se předvádí, samozřejmě v malém měřítku, a většinu času nejdřív jedná a pak myslí. Což není zrovna dobrá vlastnost. Její rodiče ji nutili ať svoji nenormálnost skrývá, ale ona své schopnosti měla ráda, proto dělala přesný opak toho co jí nařídili. Přímo nesnáší, když jí někdo rozkazuje a lajnuje jí celý život. Opovrhuje autoritě. Vlastně opovrhuje všem, kteří se jí snaží dirigovat.
U Sky se schopnosti projevily ve 14 letech. Před tím žila spokojený život. Když jí bylo deset narodil se jí braška, který je normální a nemá ani potuchu o tom, že je jeho sestra mutant. A možná se to ani nedoví. V době, kdy se u ní objevily schopnosti, se jí celý život obrátil vzhůru nohama. Její první zkušenost byla, že vytopila celý dům. Stačilo jen, aby se Sky naštvala a veškeré trubky s vodou vybouchly. Velká potopa jen kvůli tomu, že se jí nechtělo jet na rodinný vílet. Její rodiče z toho nebyli nadšeni, že mají dceru mutanta, ale snažili se to nedávat najevo. Do školy pro mutanty jí neposlali, protože nechtěli, aby se někdo dozvěděl, že mají zvláštní dceru. I když Sky někdy sama uvažovala, že se do té školy sama vydá, ale nechtěla opustit svého brášku. Sky ze začátku nevadilo, že se musí skrývat, ale s postupem času se její názor měnil. Líbilo se jí mít takové schopnosti. Líbilo se jí je používat. Někdy ve škole schválně spustila požární zařízení, aby mohla odejít dříve. Každý den po škole cvičila. Vždy odešla na odlehlé místo, kam nikdo nechodil. Většinou chodila do opuštěného parku, kde tekla říčka. Nebývala zrovna čistá, ale Sky to většinou nevadilo. Po roce cvičení už dokázala koordinovat své schopnosti. Párkrát se jí povedlo spustit déšť nebo rozdrtit přívalem vody velký šutr. Jednoho dne po škole se znovu vydala na místo, kde každý den cvičila. Když tam přišla sundala si batoh ze zad a rozhlédla se po okolí, jestli tam náhodou někdo není. Vypadalo to že ne, ale pak za sebou uslyšela smích. Otočila se a před ní stál muž v černém. Už už chtěla popadnout batoh a odejít co nejdál, ale pak se ozval hrom a nebe osvítil blesk. Před Sky pak stála neznámá žena.
Sky má schopnost ovládat vodu. Je teprve mutant 2 kategorie, ale s vodou toho už dokáže dost. Když se naštve, trubky s vodou vybuchují a jednou se dokonce spustil déšť, ale to už byla fakt naštvaná. Žila v čtyřčlenné rodině, kde je jako jediná odlišná. Má jednoho mladšího brášku, který o jejích schopnostech nemá ani páru.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama