Osud

7. května 2016 v 15:06 | WolfiNeznámý
Osud je sám o sobě neškodný, ale má tři podoby a ty mu dodávají své já. Zlé či dobré nebo neutrální? Jeho prvá podoba je anděl bez křídel s kovovou svatozáří nad hlavou, celé toto stvoření je z prachu. Tato podoba je nevyužívaná, proč? Je vyšší než Burdž Chalífa (Nejvyšší budova světa měřící 828m). Takže lidé či ostatní jsou pro něj jen jako maličké mikroby. To by nebylo nejlepší. Tato podoba má svůj charakter, chránit a tvořit. Neničit a ba naopak držet vše v klidu.Druhá podoba. Žena něco okolo 30 let. Ovšem vypadá mladší, svůj věk si nepamatuje. Žije už hodně dlouho na to aby si vzpomněla. Je milá a ochotná udělat vše aby ochránila lidstvo, všechny bez rozdílů. Je paličatá a stojí si za svým a kočíruje svět, nenechá si radit a nic ji nerozhodí. Tedy je náladová a dokáže být pěkně krutá a držkatá. Ovšem svoje schopnosti nedává najevo a tváří se jako pouhý anděl. Mění se jí oči dle nálady, buď modé nebo zlaté.
Třetí podoba je muž. V této podobě funguje jako ničitel a ten co trestá hříchy. Tedy dokáží to i ostatní podoby. Využívá ji méně než podobu ženy, je pro Osud důležité držet mír a tato verze má spíš sklony dělat opak. Ovšem i s touto podobou je možné být za dobře, stačí neškodit mu.
Osud vznikl dřív než bohové a bohyně. Vlastně on zařídil aby vznikli první bohové a jejich nástupci a společníci. Vnikl z ničeho, tedy z vznikajícího vesmíru a nicoty. Má moc ničit i tvořit. Ovšem má slabost pro všechny tvory co stvořil, tvoří či bude tvořit. Pamatuje si spoustu informací a je schopný zdělit váš osud, ale nedělá to nechce ničit dobrou mysl a pozitivní myšlení do budoucna. Jeho oděv je z prvních mraků, a meč který má v každé podobě (v těch dvou je menší. V základní má několik set metrů) je něco jako kosa pro Smrt. Za celou dobu vzniku Země a všeho, hlídal množství nadpřirozena a lidí. Dával jim naději a schopnosti. Mění počasí, čas i dobu jak chce. představte si situaci. : Stojíte na kolejích a nemůžete se hnout, proti vám jede vlak který se snaží brzdit ale v té rychlosti už to nejde. Zavřete oči a posloucháte skřípění brzd a blížící se hluk, čekáte náraz a rychlou smrt. Ovšem z ničeho nic pár sekund kdyby vše skončilo, ticho. Otevřete oči a stojíte na louce kde kvete kvítí a šumí potok, a naproti vám stojí žena v bílém habitu a usmívá se na vás. ,,Ještě nenadešel tvůj čas...'' Špitne a zmizí a vy stojíte rázem ve městě v bezpečí a daleko od nebezpečí, tuto možnost má i Smrt.
Ostatní:
První podoba-Základní
Druhá podoba-Neutrální

Vlastní dýku- je tvořena z prachu, světla a tmy. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama