Kilgrave (Purple man)

13. května 2016 v 15:01 | Wolfi


30
Psychopat se schopnostmi rychle regenerace a ovládání mysli, který se obléká do fialové barvy. Strašně rád ovládá a sleduje lidi. Je to takovej Stalker. Nerozeznává dobro od zla, takže nějak zvlášť neřeší, jestli zrovna porušuje lidskou svobodu. Vždy si prosadí své. Jeho egoistické chování vyplývá z jeho schopnosti ovládat mysl. Každý udělá, co mu Kilgrave řekne. Ale jeho schopnost má i stinné stránky, musí si dávat pozor na to co říká a také je jeho síla omezená vzdáleností a časovým limitem, nepůsobí na lidi s opravdu pevnou vůlí a telepatickými schopnostmi. Nejvíce ho dokáže vytočit, když ho někdo osloví jeho pravím jménem, které nikomu nikdy neřekl, ale jediná Jessica ho zná.
Narodil se v Chorvatsku. Tam na něm od mala dělali pokusy. Díky tomu traumatu získal své schopnosti. Když to poprvé zjistil, donutil všechny lékaře, kteří ho tak mučili, se zabít, buď skokem z okna nebo pár bodnutím do hrudníku. Pak od tam utekl. Nikdo se ho nepokoušel sledovat, a když už se přeci jenom někdo naskytl, stačilo jen, aby Kilgrave řekl, aby na něho zapomněl a bylo po problému. Dlouhou dobu jen tak cestoval, pak však zakotvil v městečku jménem Hell´s Kitchen, kde se potkal se superhrdiny, kteří to město chránili. Byl to třeba Daredevil, Jessica Jones a další jejich společníci. V Hell´s Kitchen nutil některé lidi, kteří se mu nelíbili, se zabít, ale ochránci města se mu v tom pokoušeli několikrát zabránit. Do Jessici se dokonce zamiloval, ale ona, když nebyla ovládaná, jeho lásku neopětovala. Pak když si Jessica vybudovala imunitu vůči Kilgravevovi, snažil se ji dostat jiným způsobem. Jednoho dne už měl přesný plán, jak Jessicu dorazit, ale cestu k vítěství mu zkřížil podivně se smějící muž v černém. Kilgrave se ho snažil ovládnout, ale nefungovalo to. Najednou všechno potemnělo a pak když zase viděl jasně, stála před ním žena v černém.
Narodil se v Chorvatsku. Od mala na něm dělali pokusy a teď je z něho nadčlověk. Díky traumatu z dětství dostal své schopnosti.
Jeho rodiče jsou mrtví. On sám je donutil se zabít. Prostě rodinná idylka. Získal schopnosti rychlé regenerace a ovládání mysli. Nosí fialové společenské oblečení. Výjimečně si vezme neformální. Je romantik. Když se snaží využít veškerou svou sílu, zfialoví mu kůže, ale po uklidnění se vrátí do normálu.


 


Komentáře

1 Kat Kat | 13. května 2016 v 23:27 | Reagovat

Jéé, David Tennant :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama