Death / Smrt

20. května 2016 v 20:39 | Wolfi


Nekonečno
Pokud se změní do své démonské formy, tak se jí prodlouží vlasy, změní barvu a komplet se změní. Bílé oči, stejné barvy i vlasy. Bledá pleť, skoro kostnaté ale silné (odolné) tělo. Z očí a úst jí vytéká jakási černá kapalina, je to její krev ale dokáže být toxická když si to Smrt přeje. Zabíjí dotekem a i myšlenkami. Silou se vyrovná Osudu, jsou v ženské podobě /tedy jen osud/ jako sestry. Její oči se mění dle nálady a to je vidět. Když se naštve a změní se tak má jednu ruku stříbrnou a druhou černou (viz obrázek). Ona určuje koloběh života a dokáže komukoliv přivodit infarkt nebo pocity jako kdyby umíral ikdyž je nesmrtelný. Má své čáry máry...

Co nesnáší? Anděly co se jí pletou do cesty a démony co jí kradou duše. opovrhuje bohy a vším, je stejně stará jako Osud takže nikdo neví kolik jí vlastně je.

Miluje umírání a pohled na krev, je srandistka a s radostí vám ukáže srdce ještě když bije. Nebrání se mučení a pitvání zaživa. Je sobecká a morbidní. Patří mezi jezdce Apokalypsy. Je nejstarší a nejsilnější z nich.
(kdo ví historii smrti tak ať mi ji řekne...)
Perfect ghost makeup in black and white. - 17 Black & White Makeup Ideas:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama